![IMG 8337](http://pokrov.ks.ua/images/mgthumbnails/150x100-images-pictures-vvedenie_vo_hram_2016-IMG_8337.jpg)
![IMG 5662](http://pokrov.ks.ua/images/mgthumbnails/148x223-images-pictures-svytitel_nikolay-IMG_5662.jpg)
-Це був значний крок, хоч і не все вдавалося виконати як то потрібно. Але братія не втрачала молитовного духу. Мало по малу з Божою допомогою, по слову апостола Павла: "не озираемось на зад, у перед простираемось,прагнемо до цілі..." ми сповнені надії.
Серед чисельних паломників та прихожан все більше знаходиться тих хто вподобав нічні Божественні Літургії. Хоч і не кожен може виконати такий особістий подвиг. Але тим не менш численні богомольці кажуть:
-Це не можливо пояснити. Це треба - пережити.
Так зазначають люди не тільки так би мовити церковні, але і ті хто перший раз присутніій на нічних богослужіннях. Тож ми сподіваємось що наступні річниці будуть сповнені перемог та досягень в ділі розбудови Церкви Божої - Тіла Христового.